Egyszerű kocsma, nagyon kommersz kínálattal jó helyen

Cinema Presszó BudapestCinema Presszó Budapest a térképen

Átlagos 2015. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 17.
A Cinema amolyan kényszermegoldás volt. Időnk nem volt már arra, hogy elsétáljunk az Élesztőig, inni viszont akartunk még valamit a Corvin köz tájékán. Ez a hely meg nyitva volt december utolsó vasárnapján.
Megvan neki a maga hangulata, biztos van akinek tetszik, mi nem tartoztunk közéjük. Megy a tévé, az italfront erősen kommersz.
Itt is képesek mákpálinkának kiírni a máklikőrt, ez ellen kellene fellépjenek a nagy pálinkalovagok és nem a székelyeket támadják azért, mert a jelenlegi Magyarország határain kívül élő magyarokként használni merik a pálinka kifejezést.
Unicumot ittunk meg sört (én az előbbit, 200 ft volt 2 cent), volt aki egész korsóval rendelt az Arany Ászokból (350 ft) mást talán nem is csapolnak, én inkább visszafogtam magam, s maradtam a töményemnél.
Az árak, mint érzékelhető a fentiekből, barátságosak.
Egyszer jó volt.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Cinema Presszó Budapest - EgyébCinema Presszó Budapest - BelsőCinema Presszó Budapest - BelsőCinema Presszó Budapest - BelsőCinema Presszó Budapest - BelsőCinema Presszó Budapest - Belső

Cinema Presszó további értékelései

2015.10.08barátokkal
A Corvin mozi közvetlen szomszédságában található, régi vágású presszó. Az elég nagy méretű, télen fűtött terasza főleg a dohányos társaságok körében élvez nagy népszerűséget, szemmel láthatólag nemcsak a moziba látogatók körében. Jó az elhelyezkedése, leginkább ez a vonzereje, mert az italok...
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok