Fahéjas kávézó

Cinnamon BudapestCinnamon Budapest a térképen

2017. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. szeptember 4.
A "fahéj" valamiért népszerű elnevezés gasztro-körökben. Több cukrászda és kávézó is fut ezen a néven. A "cinnamon" hasonlóképpen nem kreatív név, ráadásul nem is magyar. Ettől függetlenül nem vitatom, hogy egy igényes, tiszta, szépen megcsinált kis kávézó, bár nekem egy kicsit steril, rideg volt. Nem volt benne élet. Nem ők tehetnek róla, de éppen elég nehéz a megközelítésük mert éppen előttük a járdán csatornáznak. Alig lehet bejutni az ajtón. Ami nagyon tetszett, hogy van egy plafonra függesztett fonott hintaszékük, de nem vagyok benne biztos, hogy egy felnőttet is elbírna-e, minden esetre aki gyerekkel jön, az ezzel a székkel biztosan le tudja kötni egy időre a gyerkőcöt. A kávé finom volt, egy eszpresszó 380 Ft. "100% újhullámos new wave Arabica kávé" - az ilyen feliratoktól már egy kissé rosszul vagyok, dehát ez most a trend kávézó fronton.
Egész nap kínálnak franciás reggeliket, salátákat, szendvicseket. Csinosak a porcelánok, igényes a tálalás.
Cinnamon Budapest - Külső képCinnamon Budapest - Külső képCinnamon Budapest - Étel/italCinnamon Budapest - BelsőCinnamon Budapest - Külső képCinnamon Budapest - BelsőCinnamon Budapest - Étel/italCinnamon Budapest - Étlap/itallapCinnamon Budapest - EgyébCinnamon Budapest - BelsőCinnamon Budapest - Külső kép
Hotel Yacht Siófok - Szilveszter
Szilveszter
12.29-01.01.
Hotel Yacht Siófok
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel