Remek pizzéria az Operánál

Circo Pizza BudapestCirco Pizza Budapest a térképen

Kiváló 2022. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. március 27.
Egy nagyon klassz olasz étterem és pizzéria az Operaház közvetlen szomszédságában lévő Hajós utcában, amit szépen leköveztek és sétálóutcaként funkcionált. Végre elkészült a szomszédos Operaház felújítása is, szóval az egész környék megújult, megszépült.
A pizzéria beltere kellemes, olaszos hangulatú vinotékát idéz, barátságos. Az étlapon a pizzák viszik a prímet, hagyományos kerek nápolyi pizzákat sütnek a kemencében, prémium olasz alapanyagok (pizzatészta, paradicsom, sonkák, szalámik, sajtok stb.) felhasználásával (1600-3200 Ft). A pizzák mellett még többféle izgalmas autentikus olasz étel szerepel. Ezúttal egy antipasti hidegtálat választottam, amelyben olívabogyó, rukkola, kapribogyó, többféle sonka, szalámi szerepelt pizzatésztából készült focacciával. (2100 Ft). Egy nagyon színvonalas és tartalmas ízelítőt kaptam a tálon, és utána már nem is bírtam volna mást enni, annyira elegendő, laktató volt.
Tisztított vizet ingyen "csak úgy" kaptam, kötelező szervizdíj nincs.
Klassz hely, jó szívvel ajánlom.
A személyzet barátságos.
Hangulat:Kiváló
Circo Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - EgyébCirco Pizza Budapest - Egyéb
Sándor Hotel Pécs - Hurrá nyaralunk - reggelis ellátással
Hurrá nyaralunk - reggelis ellátással