Hangulatos pub jó pár remek sörrel, korrekt konyhával

Clock Pub & Restaurant BudapestClock Pub & Restaurant Budapest a térképen

Kiváló 2016. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 16.
A Clock pub remek hely, főleg akkor, amikor az ember egy hangulatos kocsmában akarja várni a vonatot és nem a kietlen Déli pályaudvaron.
Volt már úgy, hogy többen is beültünk ide vonatot várni, egyik társunk neje rendelt egy Pina Coladat (jó drága volt, legalábbis a sörünkhöz képest) aztán alig kortyolt bele. Akkor még bohém voltam, megittam én egy hajtásra, kb. 100 bor megkóstolása (a 7x7 nevű rendezvényről jöttünk) és némi sör megivása után. Szerencsére nem lett baj belőle. Egyébként a maga műfajában jó volt.
Ezúttal is vonatot várandó néztünk be.
Kellemes beszélgetésbe keveredtünk a csapossal.
Társam evett volna valamit, de a konyha már bezárt. Úgyhogy ittunk egy jó sört, mert a sörválasztékot bővítették mióta utoljára ott jártunk, több kézműves tételt is kínálnak a Primatortól a Szarvasi serfőzdétől valamint a Fótiaktól.
A szarvasiak Ütős Favágójára esett a választás, ami hozta a formáját. Kaptunk hozzá ajándékba mogyorót.
A beltér nagyon hangulatos, nemcsak nevében Clock pub ez, hanem dekorációjában is, mindenféle óra témájú tárgyat és képet lehet látni, főleg persze órákat.
Sajnos megy a tévé, amit nem szeretek, de annyira jó a dizájn, hogy elnézem a tévét és megadom erre a szempontra is az 5 pontot.
Volt úgy régebben, hogy ettünk is, kövér négy pont volt a konyha, mint ahogy az italválaszték is annyi.
Hangulat:Kiváló
Clock Pub & Restaurant Budapest - Étel/italClock Pub & Restaurant Budapest - BelsőClock Pub & Restaurant Budapest - BelsőClock Pub & Restaurant Budapest - BelsőClock Pub & Restaurant Budapest - BelsőClock Pub & Restaurant Budapest - Étel/italClock Pub & Restaurant Budapest - BelsőClock Pub & Restaurant Budapest - Külső kép

Clock Pub & Restaurant további értékelései

2013.05.28gyerekekkel
Nagyon jól éreztük magunkat! Egy igazi pub hangulat a 12.kerületben, remek konyhával és személyzettel, mindenkinek csak ajánlani tudom! Családommal érkeztem és a kis házi kedvencünkkel,de ez sem okozott problémát, ami különösen szimpatikus volt számunkra!Barátságos árai miatt is visszajáró...
Hotel Yacht Siófok - Szilveszter
Szilveszter