Új hely aranykanál nélkül

Cookie Beacon Brunch BudapestCookie Beacon Brunch Budapest a térképen

Átlagos 2022. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. január 25.
Nagyon szerettük a sok éven át a Hercegprímás és az Arany János utca sarkán működő Vian éttermet. Amikor itt dolgoztam a közelben, havonta többször ebédeltünk itt a kollégákkal. Talán a járványhelyzet, a sok home office-ba vonult irodista, bankár (van jó pár bank a közelben) miatt zártak be, talán más ok miatt. Lényeg, hogy a helyet egy új bisztró vette át.
Az ablakban már nagyon csalogató kalóriabomba amerikai töltött cookie kekszek hívogattak be, majd belépve egy felújított, frissen kifestett, vadiúj bútorokkal berendezett térbe érkeztem. Az asztalok az ablakos falak mentén kerültek elhelyezésre. Az étlap két nyelven olvasható, de betérve már csak angol beszédet hallottam. Az árakra pillantva ezen azért nem lepődtem meg! A következő meglepetés a pultnál ért ugyanis az ott tevékenykedő 3 alkalmazott közül egyik sem beszélt magyarul. Maszkban viszont nem igazán értettük egymást, de 3. elismétlésre sikerült szót értenünk. Itt a pultban még további 3 féle töltött, díszes cookie keksz sorakozott, darabja 990-1290 Ft között alakult (volt teljes kiőrlésű, vegán, toffee-karamellás, nagyon csokis). Egy keksz ennyiért!! még ha fel is van díszítve, de ez azért igencsak túlzás szerinte még az 5. kerületben is.
Nem tudom, el is ment az étvágyam... de igazság szerint valami kímélőbb, egészségesebb ételre vágytam. Főleg tojásételek szerepeltek az étlapon 2-3000 Ft közötti árfekvésben.
Egy cappuccino 800 Ft-ba került, ami finom volt ugyan, de nagyon kicsi, akkora mint másutt az eszpresszó tejjel. A kávé mellé SEMMIT nem kaptam! Se cukor (semmilyen), se édesítő, de még egy kanalat vagy szalvétát vagy kistányért sem. Csak pusztán egy csészét letettek az asztalomra. A csésze egyébiránt csinos volt, halványzöld és formás.
A galérián további asztalok vannak. Egyébként meglepően sokan voltak a vendégek, de mindenki külföldi volt.
Irreálisan túlárazott helynek találom, az ár-érték arány nagyon billegős. A szolgáltatás színvonala sincs arányban az árfekvéssel.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Szörnyű
Cookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - EgyébCookie Beacon Brunch Budapest - Egyéb

Cookie Beacon Brunch további értékelései

2023.10.10csoporttal
Eddig klassz törzshelyünk volt, ellenben most szembesültünk azzal, hogy, amit rendelni szerettünk volna, már nem kapható: Benedict avocado eggs. Amúgy teljesen színvonalas étkező, szerettün ide járni. Amennyiben újra elérhető volna a kedvenc ételünk, úgy természetesen újra a törzyhelyünk lesz.
2023.05.01családjával
Sokszor láttam a helyet, tiktok-on és nagyok pozitív a tapasztalatom Kiváló éltek/sütik() Ami külön tetszett, hogy vannak keto sütik is amikben még protein is van (remélem lesz több ízben is) Az étkek pedig fantasztikusan voltak mind árban/ízben/tálalásban Valószínüleg vissza fogunk menni
2022.02.13a párjával
Szombat délelőtt a teltház ellenére megérte kivárni a Brunchunkat, mert isteni volt. A legtöbb kolléga angolul beszél és a vendégek többsége is multikulti volt, emiatt kiszakadás-élményként is felfogható. Grilled-Cheese Waffle-Sandwich, Sexy Bean-Chili& Nachos, 3 süti és 2 cappuccino volt a...
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak