Finom sütik az ünnepekre

Cortesi - Shopmark BudapestCortesi - Shopmark Budapest a térképen

2016. decemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. december 25.
A Westend Bevásárlóközpontban már többször jártam, ettem, vásároltam a Cortesinél, így örömmel láttam, hogy az Europark földszintjén, a főbejárat közelében is van egy egységük. Alapvetően talán pékségként definiálják magukat, de szerintem inkább a cukrászati termékes vonal az erősségük, és természetesen kávét is kínálnak. IO kávét főznek (eszpresszó 360 Ft), a forró csoki pedig Dallmayr márkájú (630-680 Ft íztől függően). Kimérve árusítanak vaníliás és csokis tekercset, ezek szerintem egy fokkal jobbak, mint a Fornetti hasonló termékei. A karácsonyi ünnepekre vásároltam kimérten narancsos-mandulás linzert és diós-csokis zserbó csókot, mindkettő finom, és több napig is elállnak. A kiszolgálás lehetne lelkesebb.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Cortesi - Shopmark Budapest - Külső képCortesi - Shopmark Budapest - BelsőCortesi - Shopmark Budapest - Étlap/itallapCortesi - Shopmark Budapest - BelsőCortesi - Shopmark Budapest - Étel/ital

Cortesi - Shopmark további értékelései

2017.03.18egyedül
Noha a sütik finomak és a kiszolgálás is jo meg a hangulat se rossz még is borzazto tulárazott. Egyszerűen nem éri meg hiába finomak. A kommersz italok is elég borsosak.
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény