Sok finomság az átjárónál

Cortesi - Mammut II. BudapestCortesi - Mammut II. Budapest a térképen

2019. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 7.
A Cortesi több bevásárlóközpontban jelen lévő pékség-kávézó, a Westendben lévő egységükben többször is megfordultam, földrajzi közelség okán. A Mammutban lévő standjuk a Mammut 2 épülete közti átjáróban, a függőfolyosó sarkán található, a 2. épülethez közelebb.
A téli, Karácsony előtti időszakban a Stühmer szaloncukrok miatt volt érdemes pket felkeresni, nagyon kedvelem ezeket, és itt a teljes szortiment kapható. Igaz, drágábban, mint a Stühmer márkaboltokban. Most, tavasszal a fánkok igazán figyelemreméltóak, szó szerint sokszínűek és édesek, de meglehetősen drágák, csakúgy mint a szépen díszített muffinok.
A kiszolgálás segítőkész.
Finom a kávé is.
A folyosó másik oldalán, az üvegablaknál le lehet ülni helyben enni-inni. Azt a nagyon finom pisztáciás sütit, amit a Westendben kóstoltam náluk, itt nem láttam, talán csak elfogyott.
Cortesi - Mammut II. Budapest - EgyébCortesi - Mammut II. Budapest - EgyébCortesi - Mammut II. Budapest - EgyébCortesi - Mammut II. Budapest - EgyébCortesi - Mammut II. Budapest - Étel/italCortesi - Mammut II. Budapest - Külső kép

Cortesi - Mammut II. további értékelései

2022.05.15gyerekekkel
Nem értem miért dolgozik valaki a vendéglátásban, ha láthatóan nem szereti az embereket. Vagy minek dolgozik itt, ha munkáját utálja ennyire. Nagyon gáz hely így, lehet bármilyen csillogó a pult, a kiszolgálás mindent lehúz.
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel