Kávé és süti

Cortesi - Pólus Center BudapestCortesi - Pólus Center Budapest a térképen

2015. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. november 19.
A "gyorsan felejtsük el" kategóriás Nagymama Konyhája után szerencsére sikerült belefutni a Cortesi kávézóba, ami a Pólus Centeren belül a jobb - talán a legjobb? - helyek közé tartozik. A kiszolgáló fiatal hölgy bár halk szavú, de kedves, barátságos, és tudott ajánlani a kínálatból.
A fánkok és a cupcake-ek bár sokfélék, de nagyon színpompásak, cukrosak, tömények, s nem úgy tűnnek, mint amelyek csupa természetes és mesterséges alapanyagból készülnének. Bár nem vagyok megrögzött bio-paleo beállítottságú, de ez már nekem is túlzásnak tűnt, így inkább valami egyszerűbb, ismertebb, "megbízhatóbb" süti után néztem. A javaslatot elfogadva egy kókuszos kockát kértem, amiben nem volt semmi extra, de tényleg friss volt, a piskóta könnyű, de töltelék hiányában kissé száraz és íztelen, ár-érték arányban egész kedvező (199 Ft). Az is pozitívum volt, hogy egyáltalán nem a legdrágább sütire próbált meg rábeszélni.
Voltak még rétesek, mini túrós batyu, kilóra mért aprósütemények, és szintén kilóra kimét bonbonok (Rafaello és Ferrero), a hűtőben Cserpes joghurtok, tejes italok és a kiírás szerint szendvicseket is készítenek.
A sütihez ittam egy capuccinot, abban sem volt semmi extra, de frissen főzte le a kávégépben, így összességében kellemes hangulatban telt el a Cortesiben töltött kis idő.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Cortesi - Pólus Center Budapest - Külső képCortesi - Pólus Center Budapest - Étel/italCortesi - Pólus Center Budapest - Étel/italCortesi - Pólus Center Budapest - Külső képCortesi - Pólus Center Budapest - Külső képCortesi - Pólus Center Budapest - BelsőCortesi - Pólus Center Budapest - Étel/italCortesi - Pólus Center Budapest - Étel/ital

Cortesi - Pólus Center további értékelései

2017.03.21egyedül
A Pólus Center kajáldarészében található a Cortesi pékárubolt. Bármikor megyünk, szinte mindig kapható friss kenyér és péksütemény, de jók a pogácsáik és a szendvicsek is. Általában elvitelre viszünk, kenyeret és egyéb dolgokat, de boltnak van egy kis beülős része is, így a vásárlásban...
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.06.04-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza