Sötét lecsupaszított hely

Corvintető - Corvin Club BudapestCorvintető - Corvin Club Budapest a térképen

Gyenge 2015. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. október 24.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Blaha Lujza téren, az egykor szebb napokat látott Corvin Áruház legfelső szintjén található a Corvintető nevű szórakozóhely nem lenne rossz, hely ha jó lenne. De nem az...
Az utcafronton lévő bejárat sem túl bizalomgerjesztő, a lépcsőház elhagyatott, igénytelen. Bár egyszer szerencsénk volt, és sikerült lifttel felmenni, amúgy ezt a lehetőséget annyira nem reklámozzák, más alkalmakkor, amikor ott jártam, azt mondták, nem megy a lift.
Maga az ötlet szerintem nagyon frappáns, hogy a belvárosban egy retró épület tetején lehet bulizni. Egy lemezbemutató dedikáláson jártam ott talán legutoljára, akkor elég hideg volt, a kinti nyitott teraszon még világítás sem volt, csak süvített a szél, elég szürreális élmény volt. A belső rész jellegtelen, elég nagy, de amolyan hodály jellegű, nincs arculata. Persze lehet, hogy direkt ez volt a cél, és ez a trendi romkocsma hangulat.
Az italkínálat kommersz, csapoltan Ászok és Dreher, árban átlagos. Üveges sorban szintén Dreher-ek és HB Búza, a szokásos kombináció, amitől nem nagyon lehet hasra esni, inkább csak csóválja a fejét az ember. Frittmann folyóboraik vannak, ez sem meglepetés, valamint Varsányi. Egy 0,33-as dobozos Cola 500 Ft-ba került.
Ételkínálat egyáltalán nincs, pedig lehetne.
A kiszolgálás is olyan semmilyen volt.
Hétvégente DJ-s partikat tartanak, nem az én világom típusú zenékkel. Nekem nem jött be a hely, sajnálom.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
Corvintető - Corvin Club Budapest - Külső képCorvintető - Corvin Club Budapest - Külső képCorvintető - Corvin Club Budapest - Külső képCorvintető - Corvin Club Budapest - Külső képCorvintető - Corvin Club Budapest - Külső képCorvintető - Corvin Club Budapest - Külső képCorvintető - Corvin Club Budapest - Külső képCorvintető - Corvin Club Budapest - Külső kép
Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Senior hétköznapok fürdőbelépővel