A legszimpatikusabb Costa

Costa Coffee - Andrássy út BudapestCosta Coffee - Andrássy út Budapest a térképen

2016. szeptemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 25.
Sok helyütt található Budapesten Costa Coffee, főleg a város forgalmas, frekventált helyeire fókuszálnak. Ez az egység ennek a feltételnek tökéletesen megfelel, hiszen a mindig nyüzsgő Andrássy és Bajcsy sarkon, egy háromszög alakú saroképület alsó szintjén foglal helyet. Itt van pontosan előtte lejárat a földalatti megállójához, de a Deák téri metrómegálló csak pár percnyi séta. A háromszög csücskében a bejárat, előtte néhány asztal, ahová szerintem nem túl jó ötlet kiülni, mert borzalmasa zajos és benzingőzös hely.
A benti rész egy kicsit szűkös. A kínálatban a Costákban már megszokott kínálatot és ízeket találjuk. A kiszolgálás itt volt a legkedvesebb az összes helyük közül, amelyekben már eddig jártam. Itt fedeztem fel a cookies típusú száraz, csomagolt gyömbéres kekszüket (350 Ft), amelynek igen kellemes az íze. A kávékról továbbra is azt gondolom, hogy nem kiemelkedő, viszont átlagnál drágább.
Hangulat:Átlagos
Costa Coffee - Andrássy út Budapest - BelsőCosta Coffee - Andrássy út Budapest - Külső képCosta Coffee - Andrássy út Budapest - BelsőCosta Coffee - Andrássy út Budapest - BelsőCosta Coffee - Andrássy út Budapest - Étel/italCosta Coffee - Andrássy út Budapest - Belső
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok