Frostino a nyári sláger

Costa Coffee - Eiffel BudapestCosta Coffee - Eiffel Budapest a térképen

Átlagos 2016. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. július 16.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Az egyik legforgalmasabb helyen ütöttek tanyát itt Costá-ék a fővárosban, nyilván nem véletlenül. Elég sok asztaluk van a földszinten és a galérián is, sőt néhány kinti asztaluk is van, bár én azt a Nagykörúton inkább nem javaslom senkinek. Első alkalommal a barátnőimmel jártunk itt, és már akkor is eléggé kiakadtunk az árakon, plusz a galérián nem volt (vagy éppen nem működött) a légkondi, és ez egy kifejezetten fülledt, meleg nyári estén történt. A legutóbbi ottjártamkor ilyen probléma nem volt, a most aktuális slágerüket, a Frostinot próbáltam ki belga csokis verzióban, ami egy habos jeges kávé, s többféle ízben és méretben kapható. Függetlenül attól, hogy helyben vagy elvitelre kéri az ember, a nem túl vonzó műanyag pohárban szervírozzák. Árban 1000-1400 Ft-os italról van szó, ami meglehetősen drága, és összességében nincs benne semmi extra (vetekszik egy ebédmenü árával!). Az én ízlésemhez képest túl édesen készítik.
A kiszolgálás gépies, semleges.
A sütijeiket is kóstoltam már, 750 Ft-ért azért jobbat várnék, küllemre szebbek, mint amilyen az ízük. Eléggé középszerűek, bár a frissességgel nekem nem volt problémám.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Costa Coffee - Eiffel Budapest - EgyébCosta Coffee - Eiffel Budapest - BelsőCosta Coffee - Eiffel Budapest - Külső képCosta Coffee - Eiffel Budapest - Külső képCosta Coffee - Eiffel Budapest - Külső képCosta Coffee - Eiffel Budapest - Külső képCosta Coffee - Eiffel Budapest - Külső kép
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson