Fejlődőképes, azt hiszem

Crudo - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestCrudo - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest a térképen

Átlagos 2018. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. július 24.
A 2018-ban nyitott levesezőről olvastam gasztro-oldalon pozitív értékelést, egy olyasfajta helynek képzeltem el, mint a Bors vagy "A Leves" levesezőket. Izgalmas, kreatív, trendi, újszerű leveseket vártam.
Ehhez képest azért jócskán csalódnom kellett. A táblán szereplő 3 leves közül 1 áthúzva, a másik kettő pedig egyáltalán nem érdeklődést felkeltő, de már beleéltem magam, így kértem egy sült paradicsomlevest kecskesajttal, 590 Ft egy adag. Mindez hétköznap délután 4 órakor történt, talán ide inkább ebédelni járnak a vendégek?
A leves tálalása papírpohárban, tűzforrón, még percek múlva is szétégette a nyelvemet, szinte nem is éreztem az ízeket, pedig egy jó kis karakteres, tartalmas leves volt. Műanyag kanalat és szalvétát az önkiszolgáló pultról lehet venni.
A személyzet bár jópofa és laza, de teljesen amatőr tizenévesek, akik vendégmentes időszakokban folyamatosan kinn dohányoztak az ajtó előtt a barátaikkal.
A berendezés indusztriál-trendi, ha már a levesek nem voltak azok, akkor legalább a dizájn legyen az.

A leveseken kívül újhullámos szendvicseket is készítenek.
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Crudo - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső képCrudo - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső képCrudo - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőCrudo - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső képCrudo - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italCrudo - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőCrudo - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Belső

Crudo - Fehérvári úti Vásárcsarnok további értékelései

2018.02.15egyedül
Van, ami állandó, meg van, ami változik. Például ez a sarok is ilyen, az Újbuda Vásárcsarnok (vagy piac) hátsó sarka. Pár éve ki-be jár itt ilyen tulaj, olyan tulaj, szerencsét próbálni. Most is új volt ez nekem, kiderült, hogy pár hete nyitottak, bementem némi tapasztalatért és kajáért. Nem...
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt