Csorba kiköszörülve

Csabi Íz BudapestCsabi Íz Budapest a térképen

2018. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 15.
A korábbi negatív értékelést követően úgy gondolom, az a korrekt, ha megírom, hogy egy újabb próbálkozás alkalmával sikerült nyitva találni Csabiékat. A reggeli órákban.
Többféle saláta, néhány szendvics. A pultos úr szabadkozva jelezte, sajnos a pékáruk még nem érkeztek meg, de bármelyik percben várják a szállítmányt.
De így is összeállított egy finom és tartalmas szendvicset. Sonkával, sajttal, paradicsommal, friss salátával (410 Ft). A palackozott VIWA vízből próbáltam vitalitást nyerni, ha már ez a neve, higgyünk neki, hogy használ is (360 Ft).
Kis kiülős terasz, amíg nincs fogalom a Bartók Béla úton, kellemes és nyugis.
Csorba kiköszörülve.
Az ebédkínálat naponta változik, de érdemes minél hamarabb érkezni. A legtöbb főétel 1000 Ft környékén, kis adag 700-800 Ft-ért.
Ár / érték arány:Kiváló
Csabi Íz Budapest - Külső képCsabi Íz Budapest - Külső képCsabi Íz Budapest - Étlap/itallapCsabi Íz Budapest - Étlap/itallapCsabi Íz Budapest - Külső képCsabi Íz Budapest - Külső képCsabi Íz Budapest - BelsőCsabi Íz Budapest - Étel/italCsabi Íz Budapest - Étel/italCsabi Íz Budapest - Étel/italCsabi Íz Budapest - BelsőCsabi Íz Budapest - Külső képCsabi Íz Budapest - Külső képCsabi Íz Budapest - Külső képCsabi Íz Budapest - Külső képCsabi Íz Budapest - BelsőCsabi Íz Budapest - Étel/ital

Csabi Íz további értékelései

2019.02.12a párjával
Nagyon szeretem ezt az éttermet, egyrészt hangulatos, remek árakkal. Másrészt érződik rajta, hogy szívvel-lélekkel csinálják és bármikor betérek, olyan mintha a nagyihoz mennék át. Nincs fix étlap, minden reggel Facebook-ról tudom meg, hogy mi lesz az aznapi választható menü, de ez egyáltalán nem...
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár