Judit S: Jóhirü csárda közepes minöségü ételekkel - Csalánosi Csárda Óbuda Budapest

Csalánosi Csárda Óbuda Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Jóhirü csárda közepes minöségü ételekkel

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
Az utóbbi hetekben kétszer jártunk a csárdában. Az adagok nagyok, elvitel lehetséges. Mi négyen voltunk, sajnos az ételek minösége
a közepes? nivót tartja. Óriási bécsiszelet teljesen panirozásból áll,
kiszáritott és nem okoz nagy élményt az elfogyasztása ha egyáltalán van kedvünk végigrágni. A másik rendelésünk serpenyös csirke volt, bánatosan szárazra sütve-grillázva a csirkedarabok. A kiszolgálás személytelen, mondhatnám figyelmetlen.
amikor egyikünk italt utánarendelt, a felszolgáló nem kérdezett körbe a társaság többi tagjainál.
Egy felszolgáló kivételével a többiek mosolytalanok, kedvetlenek.
A számla tartalmazott egy desszerttel többet, amit észrevételeztünk, ezt a felszolgáló sürü bocsánatkérések között helyesbitette.
További hátrány, hogy kártyafizetés nincsen.
Az ár-érték arány nem megfelelö.
Sajnos itt nem leszünk törzsvendégek, a hely és a környezet ellenére sem.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni Judit S felhasználót?    Igen

1033 Budapest
Hídfő u. 16.

2019. február 4.
Nagyon régóta járunk ide a családdal. Vasárnap is így tettünk. Már készítettük a gyomrunkat a finomságokra. Sajnos másfél órát kellett várnunk. Mivel 14 órára mentünk, majdnem korai vacsora lett belőle. Az ételek minősége sem volt tökéletes. Csalánosi tálat kértünk, amin a csülök fele ehetetlen...

2018. június 3.
A Sipos tőszomszédságában meghúzódó óbudai nevezetesség nincs túl gyakran benne a táplálkozási láncomban, lévén eléggé kieső helyen van hozzám képest, de mindenképpen érdemes arra, hogy néha-néha gasztronómiai vizsgálódás tárgya legyen. Mint a mai nap is… Tulajdonképpen családi esemény...

2018. május 29.
Hétköznap 21 óra után értünk az óbudai Csalánosi Csárdába. Fő előnye a többivel szemben, hogy éjfélig tart nyitva. Kétszemélyes Csalánosi tálat redneltünk. 7900.- Ft. Gondolkoztunk két külön tál ételen, de kb. ugyanannyiba jött volna ki, kisebb adagokkal. Tudtuk, hogy csomagoltatni fogunk,...