Egyszerű borozó szépen felújítva kommersz italokkal

Csengődi Borozó BudapestCsengődi Borozó Budapest a térképen

2016. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 18.
A Csengődi borozóban a bor nem csengődi, a Villányiban (Gerlóczy utca) nem villányi, a Móriban (Fiáth János u) nem móri. Soroljam még? Akkor talán a legkorrektebb a Kecskeméti Kétlyukú volt, melynek nevéből kivették azt, hogy “kecskeméti”.
A Csengődi borozót szépen felújították, mióta itt jártam (annak is lassan húsz éve), a beltér kifejezetten hangulatos.
Az italválaszték kommersz, egyszerű borokat adnak itt, igen baráti áron, ittam egy kisfröccsöt bemelegítőnek az ebédhez, nem nyújtott nagy élményt, de meg lehetett inni.
A kiszolgálás kedves, a törzsközönség tisztességben megőszült, nem hangoskodó, sőt szerethető alkoholistákból áll. Persze az is lehet, hogy délben még nem rúgtak be. Mint ahogy az is, hogy ha berúgnak, akkor is csendesek.
Őszinte korrekt hely ez, én jól éreztem magam, lehet, hogy még betérünk.
Ételek / Italok:Átlagos
Csengődi Borozó Budapest - Külső képCsengődi Borozó Budapest - BelsőCsengődi Borozó Budapest - Étel/italCsengődi Borozó Budapest - EgyébCsengődi Borozó Budapest - Külső képCsengődi Borozó Budapest - Külső kép
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Újra vár a balatoni nyár
Újra vár a balatoni nyár
07.01-08.31.
Két Korona Hotel Balatonszárszó