Csalódást keltő croissant

Cserfes Sziszi Péksége BudapestCserfes Sziszi Péksége Budapest a térképen

Gyenge 2021. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. december 26.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Ráday utca elején, a Kálvin tér irányába, a közelmúltban nyitott kis pékség. Mivel előtte már történetesen egy másik pékségben ettem-ittam, így ide az újdonság varázsa vitt be, és elvitelre vásároltam. A kínálat szolid, helyben fogyasztásra nincs lehetőség, csak elvitelre. Egyszemélyes kisvállalkozás. A pultban lévő választékból 2 db vajas croissant-t kértem (200 Ft/db). Méretre átlagosnál nagyobb, dundi croissant-okat készítenek.
Sajnos nem nyerte el a tetszésünket, a gyerekek is kóstolták, pedig ők elég nagy croissant rajongók és válogatósnak sem mondanám őket, mert a diszkontláncok péksüteményeit is gyakran, jó ízzel fogyasztják. Ez viszont nem fogyott el. A vajat nem lehetett benne egyáltalán érezni, a tészta nehéz, sűrű volt, nem könnyed, nem foszlós. Kb. úgy tudnám bekategorizálni, hogy ez amolyan albán minőségű pékáru volt (még ha esetleg nem is albán a tulajdonos, nem ez a lényeg szerintem, hanem a minőséget próbáltam érzékeltetni). Viszont ehhez a minőséghez az ár nem volt egyáltalán szinkronban, szóval nem is jó, és még túlárazott is volt.
Sajnálom.
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
46.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval, fürdőhasználattal
Napi ár félpanzióval, fürdőhasználattal
2025.01.03-ig