Mazsola63: Kellemes reggeliző - Cserpes Tejivó - Allee Budapest

Cserpes Tejivó - Allee Budapest értékelése

Kellemes reggeliző

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Általában szombat reggelenként térünk be a közeli piacon történő bevásárlás után egy finom reggelire.
Kapható sokfajta normál szendvics és melegszendvics is, továbbá sütemények (legutóbb nagyon jó túróst ettem).
Italnak természetesen a névadó cég friss tejét vagy kakaóját isszuk.
Elvitelre is lehet kapni mindent a cég termékeiből, így tejtermékeket is itt szoktunk bevásárolni.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat:

Szeretnéd követni Mazsola63 felhasználót?    Igen

1117 Budapest
Október huszonharmadika utca 8-10.

2019. november 15.
Már párszor próbáltam bejutni ide, eltérő napszakokban, de mindig zsúfoltnak találtam, tele volt... kb. egy hete is, eszegetési szándékkal jöttem, aztán csak nézelődtem, nincs hely, elmentem. Ma meg csak azért is... kikértem két szendvicset, egy tojáskrémest meg egy csibefalatkásat, és mit igyon...

2018. február 28.
Tágas, hangulatos sok ülőhellyel. Kávét ittam és egy szendvicset ettem ami kifogástalan volt. Nem okozott gondot az sem hogy koffeinmentes kávét kértem. Egy barátommal ültünk be, nyugodtan tudtunk beszélgetni, órákon át. Voltam már máskor akkor éppen sokan voltak. Lehet kapni a cég termékeit...