Csíki sör Pesten

Csíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út BudapestCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest a térképen

Kiváló 2023. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 2.
A Bajcsy Zsilinszky úti Csíki sörözőbe 2022 januárjában tértem be első ízben egy sörre, kedélyesen elbeszélgettem a felszolgálókkal.
Kifejezetten kedvelem ezt a sört, bár nagyon bosszant a nemrég lezajlott címkecsere, a régit jobban szerettem.
Itt is adnak a sör mellé mindenféle korrekt sörkorcsolyát, de nem voltam éhes, éppen étteremből jöttem.
A dizájn jó, mint mindenütt, de gyengébb, mint a Mechwart ligetben, ami talán a leghangulatosabb egységük, ahol valaha jártam.
Másodszor tavaly júniusban tértem be, akkor is csak egy sörre. Legutóbb a kisebbik fiam javasolta, hogy igyunk itt valamit, neki a málnás sör a kedvence, párjának a chilis gyömbéres. A kiszolgálással ezúttal is meg voltunk elégedve.
A díjszabás túlzó mértékűvé vált egy pohár sör 1050 ft plusz szervízdíj, egy üveg chilis gyömbéres 1390 + fsz díj, ennyiért már sokkal komolyabb söröket is lehet kapni. Igaz, gyengébbeket is. Négy és fél pont felfele kerekítve.
Hangulat:Kiváló
Csíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - EgyébCsíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest - Egyéb

Csíki Söröző & Étterem - Bajcsy-Zsilinszky út további értékelései

2022.12.30a párjával
Egy délutánt töltöttünk el a Csíki Söröző & Étterem - be. Kellemes hely, a felszolgálás nagyszerű. Az elfogyasztott étel kiváló volt, a Tiltott Csíki Sör a Hargita megyei Csíkszeredára és a Kovászna megyei Kézdivásárhelyre emlékeztetett. Kézdivásárhelyen is van hasonló söröző, a hangulatos zene...
2022.05.17egyedül
A Csíki éttermek közül ebben jártam először, de utána egy hónapon belül meglátogattam más egységüket is. A Nyugati tér közelében lévő helyen korábban már több étterem, bisztró, bár próbálkozott, de pár évente cserélődött a név és a gárda is. Talán most a Csíki csapat stabilitást és hosszú távú...
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya