Csili Étterem Budapest

Így is ismerheted: Csili Művelődési Központ Étterme
3,2
étterem

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Csili Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2022. május 7.családjával járt itt
Szerettünk volna elvitelre rendelni közölték hívjuk őket később. Igazi vendéglátó hely. Ide nem kell vinni a pénzed mert azt nem szeretik. Ettünk volna egy jót. Megoldották hogy máshonnan rendeljunk és ott hagyjuk a rendelés nem kis összegét.
Gyenge 2022. április 29.családjával járt itt
Asztalfoglalás után 70 perc kellett az ételhez.
Csalódás. Eg@ része visszaküldve. (Rágós szűzpecsenye, a ragu minősíthetetlen. Vegyes saláta mini adagban.) A többi is felejtős volt.
25 perc után jött a számla.
A felszolgálók udvariasak és figyrlmesek voltak.
Gyenge 2019. július 21.barátokkal járt itt
Kisebb rendezvényünk volt, 2X egyeztettünk, mégsem voltak képben. (Volt közben egy nagyobb esküvő is, de én úgy gondolom épp úgy fizettünk, mint mások. ) A vegyes tálak finomak voltak, de szólni kellett, hogy hideg üdítőt hozzanak,stb. Nagyon lassú kiszolgálás. Egyikünk sem akar többet oda menni. Vagy lehet, hogy csak túl sok jobb példa van előttünk. . .
2014. február 15.barátokkal járt itt
Már nem először voltunk itt ebédelni társasággal. Nem túl nagy, nem nagyon elegáns, de nagyon barátságos. mindent megtesznek a vendégért, minden kívánságot teljesítenek. gazdag az ételkínálat,mindig van valami külön ajánlat, az adagok hatalmasak, finomak. Nagyon nehezen tudtam választani a sok finomság közül!