Csocsaj Pékség - Harmat utca Budapest

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Csocsaj Pékség - Harmat utca Budapest vélemények

Gyenge 2020. április 22.egyedül járt itt
Évek óta járok ide barna kenyérért. Először csak az tűnt fel, hogy kevés lett a kenyér ami addig elég volt. Lemértem, a kicsi kenyér csak olyan 35 deka körül volt. Ma nem kaptam csak nagy barna kenyeret. (szeleteltet)
A súlya 68-72 deka közt volt. Én úgy tudom, hogy a kis kenyérnek 40 dekának, a nagynak pedig 80 dekának kellene lennie.
2019. április 11.egyedül járt itt
A mai napon vásároltam jártamban-keltemben egy somlói galuskát az üzletben. Az eladó hölgy nagyon előzékenyen még egy papírzacskóba is becsomagolta, sőt fogyassza egészséggel köszönt el.
Fogyasztottam volna, de SAVANYÚ volt a desszert.
Ekkor néztem meg a szavatossági időt, ami ma jár le...
Csocsaj Pékség - Harmat utca Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2019. január 28.egyedül járt itt
A kiszogáló úgy dobta [moderálva - a szerk. ] le a púlra a kenyeret mintka csak a disznókat etetné! Azért értékeltem 1 re mert nem lehet minuszba.
És hogy a pizzás tekercsnek amit a 4 éves kislányomnak vettem nyers volt a tésztálya az felháboritó! Remélem nem lesz tőlle beteg mert akkor biztos feljelentem a pékséget! ! !
Fotót is töltöttem fel.
Csocsaj Pékség - Harmat utca Budapest - Étel/italCsocsaj Pékség - Harmat utca Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2018. június 11.egyedül járt itt
2018.06.10-én a délutáni órákban jártam itt. A hölgy tiszteletlen viselkedése nem a helyhez méltó, mivel évek óta ide járok időnként, tudom,hogy itt más a megszokott színvonal. :-(
Csocsaj Pékség - Harmat utca Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2017. december 31.egyedül járt itt
Abbéli igyekezetemben írtam, hogy segítsek másoknak az objektív döntés meghozatalában mielőtt a pékség felé tévednének (vagy érkeznének határozott szándékkal a vásárlást illetően). A termékek minőségével kapcsolatosan nincsenek nagy csodák. Aki szereti annak jó aki nem az nem itt fogja megszeretni ezt a fajta ízvilágot.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2016. szeptember 26.egyedül járt itt
Korrekt, kellemes, tágas pékség, széles kínálattal a 10. kerületi Újhegyi lakótelep szívében, a buszmegállóban. Kedves, segítőkész személyzet, megfizethető árak. Jó szívvel ajánlom. Finom kenyérillat lengi be a pékséget és a környéket. A fal mellett le lehet ülni néhány széknél.
Csocsaj Pékség - Harmat utca Budapest - Külső képCsocsaj Pékség - Harmat utca Budapest - Külső képCsocsaj Pékség - Harmat utca Budapest - Külső képCsocsaj Pékség - Harmat utca Budapest - BelsőCsocsaj Pékség - Harmat utca Budapest - Étel/ital