Tábla nélkül is ki lehet nyitni

Csöpi Fagyi BudapestCsöpi Fagyi Budapest a térképen

2023. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 3.
Vadonatúj fagyizó a II. kerületben, a Mexhwart liget és a Mammut szomszédságában. Amikor ottjártam, még nagyon a nyitásközeli pillanatokat élhették meg, mert még szinte be sem lakták az új bérleményt. A falon még nem volt sem felirat, sem dekoráció, de azért kinyitottak.
Igazából nem volt semmi dekoráció, semmi dísz. Kinyitották az ajtót, és berakták az aprócska helyiség közepére a fagyispultot. Érdekesség, hogy a fagylaltokat átlátszó hengerekben tárolják. Kétféle árazással, 500 Ft, illetve 650 Ft egy gombóc. Málna sorbetet - tejmentes - és karibi mangót választottam, ezek az 500 Ft-os kategóriából.
Ha jól raktam össze az információkat, a Csöpi a Budai Kettő kézműves pékség és kávézó új fagylaltozója. Így nem meglepő, ha a kávéfagyijuk a Budai kávéjával készült. A fagylaltok gyümölcsös jellege karakteres, az állag is megfelelő. Ha beindulnak, egy jó kis fagyizó lehet ez a környéken.
Hangulat:Átlagos
Csöpi Fagyi Budapest - Külső képCsöpi Fagyi Budapest - Étel/italCsöpi Fagyi Budapest - Étel/italCsöpi Fagyi Budapest - Étel/italCsöpi Fagyi Budapest - Étel/italCsöpi Fagyi Budapest - Étel/italCsöpi Fagyi Budapest - Étel/italCsöpi Fagyi Budapest - BelsőCsöpi Fagyi Budapest - Külső kép
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás