Egyedi brew-pub, pontosabban mintabolt

Csupor Pub BudapestCsupor Pub Budapest a térképen

Kiváló 2015. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. november 4.
Csupor M. nevével először a „Jónás a Bálnában” nevő kézműves sörözőben találkoztam pár éve, nem sokkal nyitás után, ahol a Tántorgó paripa nevű söre egyenesen lenyűgözött. Amikor másodszor vásároltam a tételből a Legenda söröző Szlovák úti egységében (ott készül e kiváló sör bérfőzésben) maga a mester is épp beugrott valamiért, örvendtem, hogy kezet szoríthattam Vele.
Pár napja egy kedves jóbarátom azzal lepett meg egy borkóstoló után, hogy ideiglenes lakhelyünktől pár lépésnyire van a nemrég nyitott Csupor pub. Nem kellett sokat bíztatni, ahhoz, hogy azon frissiben célba vegyük e jeles kocsmát. Éjfél után járt az idő attól féltünk zárva lesz. De nem.
A pöttöm kis hely galériázott, a dekorációt lehetne még fejleszteni, de így is szerettük. Főleg (vagy tán kizárólag?) Csupor söröket lehet inni, mi megkóstoltuk a Warrior sorozatot (3 db), a Wheatathatatlant csapról, „átismételtük” a Bunny Hop aromáit s megvettünk egy sört, amit nem ismertem, most sem ugrik be a neve, ezt az utcán kortyoltuk a Bestia felé menet.
Ételeket nem kínálnak, az ételrovatban a söröket díjaztam. Remek élmény volt, megyünk még.
Tisztaság:Átlagos
Csupor Pub Budapest - Külső képCsupor Pub Budapest - Külső képCsupor Pub Budapest - BelsőCsupor Pub Budapest - BelsőCsupor Pub Budapest - BelsőCsupor Pub Budapest - Belső
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
69.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval