Olasz hangulat nyárestéken

Dagály 17 Pizza BudapestDagály 17 Pizza Budapest a térképen

Kiváló 2021. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. november 27.
Évek óta működő, családias keretvárosi hangulatú étterem és pizzéria Angyalföldön a művelődési ház mellett. Tágas, L alakú, árnyas terasszal és sok asztalos belső térrel. A fő csapásirány az étlapon az olasz ételek, először is a pizza, amelyből egy egész oldalnyi választható 1.800-2.300 Ft közötti árakon. 32 cm-es kerek pizzákat készítenek. Van még egy tucatnyi tésztaétel is (2.000-2.700 Ft között), saláták, burgerek, 3 leves, 3 desszert.
Én kíváncsi lettem, mit tud a konyha a pizzán és pastán túl, ezért a 6 féle egyéb főétel közül választottam, melyek a csirkés, lazacos, zöldséges-salátás reformvonalat képviselik.
A Caprese csirkemellet választottam friss salátával, steak burgonyával (2.700 Ft). Paradicsommal, pestóval, rásütött sajt burkolattal készült grillezett csirkemell étel. Frissen készült, könnyed, jó állagú, nem hatalmas adag.
Az elkészült ételt egy kis csipogó jelzi.
Az ételek mellé mátrai borokat kínálnak több pincészettől.
Házhozszállítás terén közkedvelt étteremnek számítanak a 13. kerületben.
Jó kis hely, ajánlom!
Hangulat:Kiváló
Dagály 17 Pizza Budapest - BelsőDagály 17 Pizza Budapest - BelsőDagály 17 Pizza Budapest - BelsőDagály 17 Pizza Budapest - BelsőDagály 17 Pizza Budapest - BelsőDagály 17 Pizza Budapest - EgyébDagály 17 Pizza Budapest - Étel/italDagály 17 Pizza Budapest - Étel/italDagály 17 Pizza Budapest - Étel/italDagály 17 Pizza Budapest - EgyébDagály 17 Pizza Budapest - MosdóDagály 17 Pizza Budapest - BelsőDagály 17 Pizza Budapest - Külső képDagály 17 Pizza Budapest - Étlap/itallapDagály 17 Pizza Budapest - Külső képDagály 17 Pizza Budapest - BelsőDagály 17 Pizza Budapest - Étel/ital
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás
Gyógyító kikapcsolódás