Az Allee árnyékában

Daltissimo Kézműves Fagyizó BudapestDaltissimo Kézműves Fagyizó Budapest a térképen

Kiváló 2020. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 24.
Egy remek felfedezés (részemről). Lehet, hogy máskor már elmentem mellette? Lehet. Kár volt! Most betértem, csupa jó dolog ez! A számtalan kellemetlen vendégfogadás után itt egy nagyon bájos lány szívesen és örömmel szolgált ki mosolyogva, beszédesen, ráadásul nagyon finomak a fagylaltok is, Szulejmán kedvence (ha jól emlékszem), sós karamell, ország kedvence... mind-mind csupa finomság, kiemelkedik az átlagfagyizók közül! Csak ajánlani tudnám másoknak is!
Update: később betértem ide a feleségemmel is, és neki is ízlett, több szem többet lát, több nyelv többet nyal!
Daltissimo Kézműves Fagyizó Budapest - Külső képDaltissimo Kézműves Fagyizó Budapest - Étel/italDaltissimo Kézműves Fagyizó Budapest - Külső képDaltissimo Kézműves Fagyizó Budapest - Étel/italDaltissimo Kézműves Fagyizó Budapest - Étel/italDaltissimo Kézműves Fagyizó Budapest - EgyébDaltissimo Kézműves Fagyizó Budapest - EgyébDaltissimo Kézműves Fagyizó Budapest - EgyébDaltissimo Kézműves Fagyizó Budapest - Egyéb
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Vital wellness