az elegancia

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Nagyon szeretjük ezt az elegáns cukrászdát a belvárosban. Nagy a választék, a süteményekből az ország tortáját itt szoktuk megkóstolni először, a fagylaltból hihetetlen a választék. Még uborkás is van. A kiszolgálók nagyon kedvesek, a hely gyönyörű. És mindig le tudunk ülni. Külön kiemelem a mosdó tisztaságát és kényelmességét.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Tünde felhasználót?    Igen

2018. február 13. - Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó válasza Tünde értékelésére:
Köszönjük szépen! Nagyon örülünk :) :)
Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó, tulajdonos
Espressoul Budapest - Cukrász Manufaktúra & Kávézó Budapest
1051 Budapest
Hercegprímás u. 17.

2018. augusztus 11.
47 évig itt laktam Pest szívében a Bazilika mellett,/Hercegprímás utca/, de anno még nem volt hasonló sem,-kivéve a Sport cukit [moderálva - a szerk.]! Különleges ízek, finom nyalánkságok, sütik,üdítő,előzékeny udvarias kiszolgálás,kézműves fagylaltok, -diabetikus is-, tisztaság!...

2018. április 24.
A szomszéd utcában sztrapacskáztunk családilag, hogy hol, arról most nem áradozhatok, mert nemrég értékeltem őket. Szóval le kellett sétálni a kiadós ebédet, és így jutottunk el a Damniczkiig. A kedvemért választottuk ezt a sok környékbeli cukrászda közül, mert a fiam tudta, hogy itt cukormentes...