Fekete macska pizzája

Detox Street Food BudapestDetox Street Food Budapest a térképen

Átlagos 2022. áprilisban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2022. július 3.
Elviteles, talponállós street food lelőhely a Deák Ferenc tér közelében. Inkább a külföldi turisták, azon belül is a fiatalabb korosztály adja a vendégkört. Egy kis büfé a hely, a pultnál lehet rendelni és fizetni. A legtöbben - így mi is a kollégákkal - elvitelre vásároltunk, bár van előttünk egy bárasztal, ahol lehet az utcán állva enni.
Erre járva a vicces fekete macska logójuk tűnt fel először.
De nincs napernyő vagy árnyékolás sem itt.
A közelmúltban találkoztam velük az ételmentő Munch csoportban is.
Kínálnak négyszögletes római stílusú pizzát, lángost és kenyérlángost, ezeket készen azonnal lehet vinni a pultból, a kínálat szerint. A pizzaszeletek már kihűltek, hidegek voltak, s bár rámelegítettek a sütőben pár percet, sajnos túl sokat nem segített, nem lett túl jó a hatás. Nem ropogós, a feltétek olcsó, nagyipari termékek.
Gombás-kukoricás-sonkásat ettem, a kollégáim kipróbálták a csípős pepperonisat, a magyarosat és a szalámisat.
Egynek elment, de nekem nem lett a kedvencem a hely, nem tartom számon az ajánlott pizzások között.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Detox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - EgyébDetox Street Food Budapest - Egyéb
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval