Don Corleone Pizzéria & Étterem Budapest

3,9
étterem, pizzéria
Don Corleone Pizzéria & Étterem Budapest
Don Corleone Pizzéria & Étterem BudapestDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós

Don Corleone Pizzéria & Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2022. március 12.egyedül járt itt
Ma ez úgy volt, hogy az ukrajnai menekültekkel törődtem valamit a Keletiben, azután elindultam, hogy én is egyek valamit. Csak úgy, merőlegesen, a Nefelejcs utcán végig. Nem ismertem ezt a helyet. Több bolt be volt zárva, elég szakadtnak tűnt a környék. Régen itt volt élet. Most meg külváros-fíling.
Don Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - BelsőDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - BelsőDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - BelsőDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - Étel/italDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - BelsőDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - BelsőDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - BelsőDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - MosdóDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - MosdóDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - BelsőDon Corleone Pizzéria & Étterem Budapest - Egyéb
2014. január 21.családjával járt itt
A pizza valami zseniális, viszont van egy ordenáré pincérnő. A pizza miatt nagyon sokat járunk ide és már többször tapasztaltuk, hogy a csaj nagyon mufurc. Például rendszeresen elfelejtet kihozni egy üdítőt vagy egy sört, amit rendelünk és hiába szépen szólunk, hogy kértünk még valamit, megjegyzéseket tesz, hogy nem is rendeltünk ilyesmit, meg húzza a száját.