étterem, gyorsétterem, pizzéria

2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Don Pepe Étterem & Pizzéria - Békásmegyer Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2024. január 14.barátokkal járt itt
A Don Pepe lánc békásmegyeri egysége a lakótelep nyugati oldalán, a Víziorgona utcában található. Több alkalommal rendeltünk már tőlük házhozszállítással ez elmúlt évek során, amely nemcsak a közismert 2 nagy házhoz szállító cégnél (wolt, foodora), hanem a saját weboldalukon is lehetséges, és mi ez utóbbit preferáljuk inkább.
Don Pepe Étterem & Pizzéria - Békásmegyer Budapest - Étel/italDon Pepe Étterem & Pizzéria - Békásmegyer Budapest - Étel/ital
Kiváló 2022. december 21.családjával járt itt
Nagyon sokat javult az étterem az elmúlt pár évben. Családdal mentünk születésnapot ünnepelni, és az étel, az italok a kiszolgálás és a hangulat is átlagon felüli volt. Nagyon tiszta minden és hamar kész a rendelt étel. A kiszállítással sem volt eddig semmi probléma. Csak ajánladni tudom, hisz minden elvárásnak megfelel. :)
Gyenge 2021. december 19.gyerekekkel járt itt
10-en voltunk, 2 család, mindent rendeltünk, de egy pohár vizet a kislányunknak miután megitta az ásványvizét nem voltak hajlandók adni, mondván nem szolgálnak fel csapvizet, szerintük nyílván a minősége miatt (Nyílván !
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Évekkel ezelőtt meglehetősen gyakran jártunk ebbe az étterembe, mivel mind magunk, mind pedig gyerekeink részére tudtunk választani az olaszos-magyaros ételek közül. Sajnos pár éve negatív tapasztalatunk volt az ételek minőségével kapcsolatosan (mint kiderült szakácscsere okán), emiatt jó időre hanyagoltuk a helyet.
Kiváló 2015. április 1. járt itt
Hatalmas választék, mesekönyvszerű étlap, nem tudod letenni :) A hely megjelenését tekintve igényes, hangulatos. Sport események követhetők kivetítőkön. jó a kiszolgálás, figyelmesek a pincérek. Nagy és finom adagokat szolgálnak :) nekem jóval több mint pizzéria :) a kedvencem Pepe papa parajos pipije :D mert hogy fantáziában sincs hiány :))