Csak ha már minden kötél szakad....

Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca BudapestDon Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca Budapest a térképen

Átlagos 2015. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. október 26.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Az étterem kialakítása megfelelő, teraszos, így nyáron nem kell a melegben zsúfolódni.
Az ételek összességében jók, azonban az adagok kicsik.
A felszolgálók nem udvariasak és nem is kedvesek, csak teszik a dolgukat.
Plusz szolgáltatást, mint pl. wifi ne akarjon az ember igénybe venni, mert arra hivatkozással, hogy " a főnök még nekünk sem adja meg a jelszót" nem fogják kiadni.
AZ árak igen magasak ahhoz képest, hogy egy sima bolognai spagettiről, vagy egy pizzáról beszélgetünk.
Csak azoknak ajánlom, akik azért mennének ide, hogy csevegjenek, vagy ismerkedjenek; kizárólag kulináris élvezeti céllal menni kár.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos

Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca további értékelései

2024.01.28családjával
Egyszerű ételt hogy lehet így elrontani! Óriás xxl pulyka bécsi szelet! - sótlan és kicsi Uborkasaláta - íztelen! Rántott sajt! Hideg és sületlen Zöldség ropogós! Gusztustalanul vágott és kiszáradt Evőeszközöket elfelejteték kihozni Az uborkasalátát reklamáció ellenére is a számlán hagyták!...
2022.06.18családjával
Kiváló konyha finom ételek. Jövünk legközelebb. Köszönöm a szakács figyelmeységét és izvilágát
2022.02.20a párjával
A felújított étterem gyönyörű lett. A felszolgálók nagyon kedvesek. Nagyon finomakat ettünk ! Ajánlom a helyet mindenképp !
Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós csomag
Akciós csomag
2024.10.22-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?