Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca Budapest

2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Don Pepe Étterem & Pizzéria - Gépmadár utca Budapest vélemények

Gyenge 2024. január 28.családjával járt itt
Egyszerű ételt hogy lehet így elrontani!
Óriás xxl pulyka bécsi szelet! - sótlan és kicsi
Uborkasaláta - íztelen!
Rántott sajt! Hideg és sületlen
Zöldség ropogós! Gusztustalanul vágott és kiszáradt
Evőeszközöket elfelejteték kihozni
Az uborkasalátát reklamáció ellenére is a számlán hagyták! Régen jó étterem volt, most már csak ennyire tellik! Soha többet! ! ! !
Kiváló 2022. június 18.családjával járt itt
Kiváló konyha finom ételek. Jövünk legközelebb. Köszönöm a szakács figyelmeységét és izvilágát
Kiváló 2022. február 20.a párjával járt itt
A felújított étterem gyönyörű lett. A felszolgálók nagyon kedvesek. Nagyon finomakat ettünk ! Ajánlom a helyet mindenképp !
Szörnyű 2018. június 30.a párjával járt itt
Tragédia. Innen rendeltünk ma egy juhtúrós, csirkés pizzát. Csirkét se sokat, de hogy juhtúrót nem sokat látott, az biztos! Viszont hagymát azt bőven! Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem "hagymás" a pizza fantázianeve. . . ? ! Értem, hogy a hagymánál nincs olcsóbb, de ez tényleg komoly? Muszáj 2 nap alatt meggazdagodni?
Szörnyű 2018. január 27.családjával járt itt
Kora délután jártunk az étteremben,gondoltuk elfogyasztunk egy finom késői ebédet jó hangulatban. . . Sajnos ez nem valósult meg,a fogadtatás kevésbé volt barátságos. Miután helyet foglaltunk megkaptuk a menüt,a felszolgáló távozott. . . kb 5perc után egy nem túl barátságos felszolgáló jött az asztalunkhoz a következő kérdéssel : ‘Ital?
Szörnyű 2015. november 14.a párjával járt itt
Ebből az étteremből rendeltünk 2 db pizzát. Az egy dolog, hogy nem sikerült a 2db vékony tésztájú pizzát kihozni, mert az egyiket teljes kiőrlésűként szállították le. . . . Ehetetlen volt, egy szelet után telefonáltam, hogy nem ezt rendeltük. . . Arról már nem is beszélek hogy jég hidegen szállították ki mindkét pizzát 40 perc helyett 70 alatt.
Átlagos 2015. október 27.egyedül járt itt
A Don Pepe pizzák egyszerűen nem jók. Ennek ellenére elég sok bevásárlóközpont nagy népetető üzletsorán a Don Pepe is ott figyel a Meki, a Burger, a Főzelékfaló, Jóasszony, kínai. . . stb. sorban. A fő vonzerejük szerintem a relatíve olcsó pizzaszelet.
Átlagos 2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem kialakítása megfelelő, teraszos, így nyáron nem kell a melegben zsúfolódni. Az ételek összességében jók, azonban az adagok kicsik. A felszolgálók nem udvariasak és nem is kedvesek, csak teszik a dolgukat. Plusz szolgáltatást, mint pl. wifi ne akarjon az ember igénybe venni, mert arra hivatkozással, hogy " a főnök még nekünk sem adja meg a jelszót" nem fogják kiadni.
2015. szeptember 13.egyedül járt itt
A szalámis pizza finom nagyon a sonkás pizza régi kedvencem volt de az ujfajta sonka nem jó vissza a régit
Szörnyű 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Előre bocsátom, hogy nem jártam az étteremben, hanem házhoz szállítást kértem. Most "ettük" meg a hamburgereket, amiket rendeltünk, első dühömben írom e sorokat. Kritikán aluli! Száraz bucizsemlében egy nagy szelet marhahús pogácsa, az egész csupa mócsing, undorító, nem viccelek, majd megfulladtam tőle. A hús fűszert nemigen látott, max.