Rántott májat rendeltem petrezselymes burgonyával.
A petrezselymes burgonya íze, szaga, kinézete égetett, ehetetlen, és ezt kiszállították.
Ez felháborító!
Többször voltam személyesen is az étteremben, akkor nem voltak ilyen problémák. Ez nagy csalódás.
Ez volt az utolsó rendelésem innen!
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!
























