Vietnámi tekercsek

Dong Do Quan - Asian Street Food BudapestDong Do Quan - Asian Street Food Budapest a térképen

2022. márciusban járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 17.
A Dong Do Quan a 7. sz. egység az Asian Street Food udvarban, helyileg a legbelső helyiségben, bal oldalon van az ő bisztrójuk, ők autentikus vietnámi ételeket kínálnak. Fizetés kizárólag bankkártyával (Festipay), rendelés és étel átvétel a pultnál történik. A bal oldali falon látható az étlap beszámozott képekkel ellátva.
Tekercsek, levesek (Pho - marhahússal, csirkével, zöldséges), Bún (vékony rizstészta - kacsával, garnélával, sertéstarjával), Wok tészták, Com Rang pirított rizs egytálételek. Az árak 700-1900 Ft között terjedtek, azaz minden ételük ára 2000 Ft alatt maradt, ami szerintem elég jó ár-érték arány.
2 db nyári tekercset kértem (800 Ft), amelyben szép nagy garnélarákok voltak, a zöldségek ropogtak, a tekercs rizstésztája is jó állagú volt. A mellé kapott mogyorószósz sajnos nagyon kevés volt, pedig igazán finom és jól is passzolt a tekercs mellé.
Itt a kiszolgálás elég közömbös, szótlan volt, és a személyzet nem beszélt - vagy nem akart beszélni - sem magyarul, sem angolul. Így azon túl, hogy leírta, hányas számú ételt kérem és fizettem, ennyiben ki is merült a kommunikáció.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Dong Do Quan - Asian Street Food Budapest - BelsőDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - Étel/italDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - BelsőDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - BelsőDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - BelsőDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - Étel/italDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - BelsőDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - BelsőDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - Étlap/itallapDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - MosdóDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - MosdóDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - Étel/italDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - BelsőDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - BelsőDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - BelsőDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - EgyébDong Do Quan - Asian Street Food Budapest - Egyéb

Dong Do Quan - Asian Street Food további értékelései

2022.09.23egyedül
Hazafelé benéztem az Asian Street Food.ba, némi ténfergés után az ember szimatot fog, aztán lehorgonyoz valahol. Nos, most úgy alakult, hogy a belső helyiségben, ahol a vietnami konyha van, szinte nem ült senki. Kint meg sokan, nagyobb társaságok is. Így hát betelepedtem, és mérlegelni kezdtem,...
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel