Carlotta pizzája elkészült

Donna Mamma Pizza Napoletana BudapestDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest a térképen

2020. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 26.
A Bamba Marha véleményem szerint az egyik legjobb burgereket készíti mostanság Budapesten, egyre több helyen bukkannak fel narancssárga logós egységeik a belvárosban. A legújabb dobásuk volt év elején a Donna Mamma névre hallgató tradicionális nápolyi pizzázójuk. Helyileg az Astoriánál, a Bamba Marha egysége mellett találhatóak. A belső tér összenyílik, szabad átjárás biztosított a pizzéria és a burgerező között.
13 féle fix feltétes pizzát készítenek, minőségi alapanyagokból, frissen sülnek a kerek, vékonytésztás pizzák, 1290 - 2990 Ft közötti áron, a teteje azért szerintem már elég húzós árban, ez utóbbi a prosciutto crudo sonkás, többsajtos.
Igazából nem volt 100%-osan ínyemre való egyik fajta pizza sem, de a pultos fiatalemberrel konzultálva a Carlotta Carbonara névre keresztelt pancetta, pecorino sajt, tojás, mozzarella, tört feketebors feltétes pizza mellett döntöttem (2090 Ft), mellé egy pohár málnaszörpöt kértem (350 Ft, 3 dl). A pizza 7-8 perc alatt készült el a sarokba beépített kemencében.
A pizzatészta nagyon jó állagú, finom, könnyű, de a feltétek nekem így összességében egy kissé vérszegénynek hatottak.
Környezettudatos a hely, az evőeszközök lebomló kukorica-keményítőbő készülnek, szalvéta helyett tekercses papír kéztörlő van kihelyezve az asztalokra.
Az asztalok többsége magasított bárasztal bárszékkel.
Működőképes wifi és bankkártyás fizetés van.
Donna Mamma Pizza Napoletana Budapest - Külső képDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - Étlap/itallapDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - BelsőDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - BelsőDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - Étlap/itallapDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - BelsőDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - BelsőDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - BelsőDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - BelsőDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - EgyébDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - Étel/italDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - Étel/italDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - Étel/italDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - Étel/italDonna Mamma Pizza Napoletana Budapest - Külső kép

Donna Mamma Pizza Napoletana további értékelései

2023.02.19kollégákkal
Pizza jó, pénztáros lány szedi össze a szemetet majd kézmosás nélkül ráteszi a feltéteket a kész pizzára
Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Senior hétköznapok fürdőbelépővel