Arany kávé új barátokkal

Dorado Café BudapestDorado Café Budapest a térképen

Kiváló 2019. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. január 4.
Az Akácfa utcán akartam bemenni a Rákóczi út felől, de elvétettem eggyel, és a Klauzálon mentem. S milyen jól tettem! Amikor a Dorado Kávézó elé értem, nem emlékeztem pontosan a forrásra, hogy hol, de arra igen, hogy erről a helyről már olvastam valahol, jókat! Szóval ezúton is köszönöm Ugor hasznos értékelését. Minden szavával csak egyet tudok érteni.
La Marzocco gépen fő a kitűnő kávé, lehet választani világos és sötétebb pörkölésű közül is, ki milyet kedvel. Több közös asztal és közös fogas szolgál a kapcsolatépítésre, az emberek közelebb hozatalára, s ez itt tényleg működik. Hozzám is leült két külföldi srác a 4 személyes asztalhoz.
Egy eszpresszó 450 Ft, a tejért nem kellett fizetni. A tej meg volt gőzölve, langyos, nem a papírdobozból a hűtőből kivéve löttyintették ám rá.
A berendezés skandináv minimál, de vannak élő növények.
Ételfronton banános és mákos-citromos piskótás süti (690 Ft), gyümölcskenyér, croissant.
A női WC-ben elfogyott a papír, a pultos lány hálás volt, hogy szóltam.
Nagy a forgalom, gyorsan fogy, mondta nevetve.
Szó szerint telt ház volt. Inkább az ifjabb, 20- 30-as korosztály, külföldiek és magyarok vegyesen.
Ha jól vettem le, a barista fiú spanyol, a lány magyar volt.
Kedvesek. Szimpatikus, klassz hely, kiváló kávé. Mi más kellhet még?
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Dorado Café további értékelései

2018.11.22egyedül
Nyirkos, kellemetlen este volt már, valahol meg kellene inni egy kávét, gondoltam, mert mégis egy találkozóra megyek, nem illik bambán elálmosodni... megnéztem néhányat, csak úgy, az utcáról a környező három utcában. Ide meg bepillantottam és beleszerettem rögtön. Cipővel fékez, csikorog,...
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat