Középszerű indiai kifőzde

DosaMosa BudapestDosaMosa Budapest a térképen

Átlagos 2021. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. február 6.
Nagyon egyszerű, puritán indiai kifőzde a Hunyadi téri piacnál.
Az ételek egy része előre elkészítetten, a pultban lévő tartókból látható, rendelhető.
A covid karanténos időszaka alatt kezdtek kiszállításra, elvitelre dolgozni, ami továbbra is megmaradt, de most már lehet helyben is enni.
A kínálat csekély, a pultban összesen 8 db tároló van az ételeknek: 2 féle csirkés curry szószos húsos étel, paneer - azaz indiai sajt szószban, melyek közül az egyik kifejezetten csípős, zöldséges curry vagy biryani (sült rizses, húsos, zöldséges egytálétel), dahl - lencsefőzelék, csicseriborsó curry, basmati rizs, lencseleves.
Menüben sokféle kombinációt lehet kérni: a szószos ételeket rizsel vagy rotival, azaz indiai kenyérrel, 2 féle vegetáriánus menü, levessel vagy anélkül. A rotit frissen sütik, illetve a zöldséges pakorát (kb. zöldség fasirt) is, illetve a samosát (sült batyu, zöldséggel vagy csirkehússal töltve).
Kétféle ebédmenüt kínálnak biryani kombinációban (1490-1590 Ft).
Én egy bővített ebédmenüt kértem, zöldség curryt répával, zöldborsóval, paneer curryt, rizzsel és rotival. A rizs mennyisége aránytalanul rengeteg volt. A rotit itt elég jellegtelenre sütik.
Nagyjából minden ételre ez volt a benyomásom, középszerűen, indiai menzásan elkészítve, minden csípős volt egy kicsit, szóval az egészben a gasztronómiát, a konyhaművészetet nem látni.
1700 Ft-ot fizettem, pontosan nem tudom, milyen árazás alapján.
A kiszolgáló indiai hölggyel angolul beszéltünk, a konyha a pult mögött található, családi vállalkozásnak tűnik.
A berendezés puritán, kicsit lepukkant, retrós.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
DosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - EgyébDosaMosa Budapest - Egyéb
Hotel Forrás Zalakaros - Félpanziós ajánlat
Félpanziós ajánlat