P Budapest

P Budapest
P BudapestP Budapest
P BudapestP Budapest

P Budapest bemutatkozása

A Dunyha Vendéglőben összeollóztuk mindazt, ami egy harmonikus és családias étteremhez kell. Télen a melegséget sugárzó kemencében, melyben saját füstölésű alapanyagokat is készítünk, liba legyen a talpán, ami nem pirul meg ropogósra! A Dunyha Vendéglő a hagyomány minden elemét büszke karakánsággal viseli.

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak
Napi ár félpanziós ellátással
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

P Budapest vélemények

Kiváló 2016. április 18.a párjával járt itt
Az éttermet megtalálni volt roppant nehéz, tábla sem jelzi, annyira a világ szélén van - de a természet kellős közepében. Gyönyörű, ápolt és hangulatos a környezet és nagyon kellemes a étterem is. A kiszolgálás pörgős, kedves. Libatálat ettünk, mely végül is finom volt, de összességében kissé drága a hely.
Gyenge 2015. április 26.a párjával járt itt
Camambert-rel és aszalt szilvával töltött rántott csirkemellett ettem rösztivel, a párom magyaróvári csirkemellett steak burgonyával. A rántott csirkemell nem volt friss, újra volt sütve, nem akarok rosszindulatú lenni, de elég nagy valószínűséggel az előző napi esküvő maradékát kaptam meg.
P Budapest - Étel/ital
2015. április 7.a párjával járt itt
Mi egy március végi napon voltunk az étteremben, svédasztalos reggelivel vártak bennünket. Nagyon megfogott az étterem régies stílusa, berendezései, tárgyai, képek, régi konyhai eszközök. Nagyon szép a berendezés. Tetszettek a boxok is, a stílusos díszítés az asztalokon.
P Budapest - BelsőP Budapest - Belső
Kiváló 2014. augusztus 19., kollégákkal járt itt
A vendéglőben igazán a dekoráció fogott meg, ritka ízléses, kicsit francia country stílus magyar falusias elemekkel társítva és kicsit sem elcsépelt módon. A kiszolgálás nagyon figyelmes, az étellel teljes mértékben meg voltam elégedve. Igazából nem találtam kivetni valót, talán csak azt, hogy autó nélkül szinte megközelíthetetlen. . . A madár se jár arra, de talán épp azért olyan jó a hangulata!
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2013. szeptember 17.családjával járt itt
2013. szeptember 14-én jártam ott lányommal és vejemmel. Egyszerűen kritikán aluli, minősíthetetlen, szó szerint hideg moslékot kaptunk jó drágán. A tökmagos csirke minimum 1 napos volt, kőkemény bundával. A sült zöldségek sem aznapiak voltak. A fejes saláta szélei barnák voltak.
P Budapest a térképen
1029 BudapestFeketefej u. 2-4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • gyereksarok
H-Szo
V