Andrea82

Andrea82 adatlapja

Regisztráció2014.08.15
Utoljára itt2015.08.08

Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk Sümegen. A hotel minden tekintetben kiváló, a szobák nagyok, csendesek, tiszták, az ágy kényelmes, a fürdőszoba ragyog. A wellness részlegen minden van ami kellhet, az ülőmedence nagyon kellemes meleg (más helyeken eddig mindig fáztam benne). A Sümegi Vár nagy szépen fel van újítva, a falu pedig nagyon kedves és szép.
Felhasználó fényképei:
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg -
Kiváló 2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
10 éve járok kisebb nagyobb szünetekkel a Stexbe. Imádom a hangulatát, a dekorját, az egész "stexalfréd" sztorit. Mindemellett itt van Budapest legjobb tejeskávéja. Általában minden kávéval van valami bajom, de itt mindig tökéletes, több barátomat "ide szokattam" már, csak a kávé miatt:)
A kajával kapcsolatban 3 pozitívum van, ami számomra fontos:
1, mindig idény alapanyagokkal dolgoznak, gyakran változik a menü.
Kiváló 2014. augusztus 19., kollégákkal járt itt
A vendéglőben igazán a dekoráció fogott meg, ritka ízléses, kicsit francia country stílus magyar falusias elemekkel társítva és kicsit sem elcsépelt módon. A kiszolgálás nagyon figyelmes, az étellel teljes mértékben meg voltam elégedve. Igazából nem találtam kivetni valót, talán csak azt, hogy autó nélkül szinte megközelíthetetlen.