Tojáskrémes szendvics

Duran Szendvicsház - Retek utca BudapestDuran Szendvicsház - Retek utca Budapest a térképen

Átlagos 2019. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. február 16.
A Fény utcai piac bejáratával szembeni sarkon található kis szendvicsező, másik, Deák térnél lévő egységüket gyakrabban fel szoktuk keresni, onnan többször rendeltünk is céges rendezvényekre.
Kis méretű szimpla - "fedél" nélküli - szendvicseket készítenek mindenféle feltéttel. 35 féle fehér kenyeres alapú és tucatnyi barna kenyereset kínálnak a teljes választékban, de a helyszínen kb. 13-14 féle közül lehetett választani. Az extrábbak közül fekete kaviáros, lazacos; de volt tonhalsalátás, főtt tojásos, Camembert sajtos, juhsajt krémes, hússalátás, körözöttes, sonkás is, ...., ahogy a képek alapján vissza tudtam idézni.
Árban 300 Ft (298 Ft) a kezdőár, a legdrágábbak kb. 500 Ft-ba kerülnek, mivel elég kicsik, ezekből 4-5 db szerintem simán lecsúszik egy felnőtt embernek reggelire vagy uzsonnára. Ebédre én nem tartom megfelelő étkezésnek a hideg szendvicset, az az igazság, szerintem akkor a szervezetnek meleg ételre van szüksége.
A 2 alkalmazott közül csak az egyik kezelte a kasszát, aki éppen telefonos rendelésfelvételt is intézett, így elég sokat kellett várni a kiszolgálásra.
A hely nem akadálymentesített, a bejárat pár lépcsőfokon közelíthető meg. A benti rész retró, steril, a Duran sárga-zöld színvilága jelenik meg a dekorációban, de összességében elég sivár.
Nekem évek óta a tojássalátás a kedvencem, ez csak fehér kenyeres változatban volt éppen elérhető, és az utolsó 2 darab közül sikerült az egyiket kiválasztani. Sajnos a kenyér frissessége már hagyott maga után kívánnivalót, kissé szikkadt, szárazkás volt.
A tojáskrém ugyanolyan volt, mint sok éve, szóval finom továbbra is.
3 pontot adtam, mert az élmény annyira semmilyen volt, ez nem is nevezhető élménynek. Úgy gondolom, nem árt 10 évente megújulni, fejlődni, itt ezt nem tapasztaltam.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Duran Szendvicsház - Retek utca Budapest - Külső képDuran Szendvicsház - Retek utca Budapest - Étel/italDuran Szendvicsház - Retek utca Budapest - Külső képDuran Szendvicsház - Retek utca Budapest - BelsőDuran Szendvicsház - Retek utca Budapest - Étel/italDuran Szendvicsház - Retek utca Budapest - BelsőDuran Szendvicsház - Retek utca Budapest - Étel/italDuran Szendvicsház - Retek utca Budapest - Étel/italDuran Szendvicsház - Retek utca Budapest - Külső képDuran Szendvicsház - Retek utca Budapest - Külső kép
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok