E-mese Büfé Budapest

3Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.03.01-ig
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
64.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

E-mese Büfé Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 262 városban járt márFelfedező - 3227 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 91551 feltöltött kép
Gyenge 2023. szeptember 21.barátokkal járt itt
Egyszerű talponállós kisbüfé Békásmegyeren, a piac előtti üzletsoron a bal szélső egység. A kiírás szerint akár valami jó dologra is lehetne számítani, de ne tévedjünk meg, ne dőljünk be, csak nézzünk szét alaposabban. A kézműves hamburgereknek nyomát sem láttuk, nem is volt olyan felszereltség, illetve szakács se, aki ott bármilyen kézműves ételt igényesen el tudott volna elkészíteni.
2Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
E-mese Büfé Budapest - Külső képE-mese Büfé Budapest - BelsőE-mese Büfé Budapest - Étel/italE-mese Büfé Budapest - Étel/italE-mese Büfé Budapest - Külső képE-mese Büfé Budapest - Étel/ital
Még több kép (3 db) >>