A név kötelez!

E. Pisti Laktatója BudapestE. Pisti Laktatója Budapest a térképen

Kiváló 2019. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. február 4.
E. Pisti, akit kevesen ismernek még, de ha azt mondom Bábel Pisi akkor sokan felkapják a fejüket. édesanyja viszi a Bábelék éttermet, édesapja Bádog Gundelt, mindkettő híres a jó árakról, és nagy adagokról.
Pisti innen hozta a szemléletét, hogy inkább 100-150 Ft-al legyen több az alapanyag, de az ügyfél lakjon jól, és jöjjön vissza.
pisti igazi vendéglátós, aki szinte már az első alkalomtól mindenkinek tudja a kedvencét, mikor mit fogyasztott, miről beszéltek, és ehhez képest is szolgálja ki őket.
Sültes tál, szárnyas és más húsokból, levesek, és minden van az étlapon. Minden étel nagyon jó ízű, frissen készült, és az adagokra igazán nem lehet panasz.
Kiszállítás is van, ilyenkor is szinte forrón érkezik az étel.
A helyiségben kevés a hely, talán három vendégeknek elég, de nyáron ki is lehet ülni. Bent is hangulatos, mert amíg Pisti keze gyorsan jár, lehet vele dumálni a világ dolgairól, ugyanúgy ahogy a betérő vendégekkel, és ilyenkor szinte klubhelység hangulat lesz, mindenki jóban van mindenkivel.
Nem azt mondom, hogy agasztronómia csúcsát kínálja, de az ételek mindig jók, frissek, nagy adagok, és mindezt megfizethető áron, így aki mint én is a jót szeretem, nem a flancosat, sokszor betérek hozzá, vagy ha ezt nem tudom megtenni akkor kihozatom a fogásokat.
Mindig lehet vaami újat, jót találni, ha éppen nincs kedvünkre való a kínálatban, és más egyedit kérünk, az is gyorsan elkészül.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló