Jó kis borbár a Kolosy téren

EdVino Borbár & Bisztró BudapestEdVino Borbár & Bisztró Budapest a térképen

2015. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. július 13.
Az Edvino atmoszférája nagyon barátságos, szeretnivaló, különösen a borosüvegekből kialakított csillárok. Ahhoz képest, hogy borozóról van szó, a sörválaszték is korrekt. Primatort csapolnak és van palackos is ettől a remek főzdétől, igaz a kedvencemet, az India Pale Alet nem tartják.
A borválaszték korrekt, én a kisfröccs felől érdeklődtem (amit 290 forintért mérnek), mert igencsak szomjas voltam. A Feind pince gasztro-kiszerelésű borából készítik, mint megtudtam. Külön kértem a szódát és a bort, hogy megkóstoljam tisztán is a nemes nedűt.
Hát bizony mondhatom, sic tranzit gloria mundi. A Feind gasztroborok a kétezres évek elején s közepén felvették a versenyt bármilyen 0.75-ös minőségi borral, ez mára már nem így van. Meg lehet őket inni – rosét és fehéret kértem – de messze vannak az eredeti minőségtől. Még az Edvino is meggondolhatja, hogy esetleg mást tartson ház boraként, mert van nem egy tétel, ami ugyanannyi pénzért élményben többet ad.
Adnak citromos szódát is, ami szép dolog, nemkülönben csábító borkorcsolyákat. Szeretnivaló hely az Edvino, majdnem biztos, hogy betérünk még.
EdVino Borbár & Bisztró Budapest - Étel/italEdVino Borbár & Bisztró Budapest - Belső
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat