Gourmet-ételt gyors ebéd gyanánt?

Egyelek + (Modern Étkezde) BudapestEgyelek + (Modern Étkezde) Budapest a térképen

2016. decemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. december 23.
Kissé túlzás a cím, persze, de hihetetlen, hogy az egyszerű Árpád úti kis étkezde milyen ételeket takar! :)
A hely maga pici, és egyszerű megjelenésű, semmi feltűnő, de a kínálatot olvasva már sejthető, hogy a szakács nem egy üzemi konyháról jött.
Állandó ételeik mellett naponta kínálnak kétféle menüt, ezek általában egyszerűbb dolgokat rejtenek, de egy szipmla vadast is olyan ízlésesen tálalnak, mintha gourmet-szakács készítette volna.
Emellett van egy "állandó" étlapjuk, ám ezen is jelennek meg szép számmal újdonságok.
Ha ide jöttök egy dolgot muszáj enni, függőséget okoz: a borjú bécsit! Akkora husi, hogy leesik a tányérról, parázsburgonyával...egyszerűen nem lehet megunni. A hús ízletes, vastag, omlós, kettévágva szép színű, látszik, hogy minőségi. A panírja tökéletes és citrommal megcsöpögtetve...te jó ég! Akkora adag, hogy a nagyétkű férfiak is pislognak rá a 2/3-ánál tartva.
De eddig bármit próbáltam ( fish& chips, egyszerű grillezett csirkemell, házi hamburger, desszertek) minden igényesen, frissen készített, tényleg hibátlan.
Egyetlen dolog hibádzik, és az a kiszolgálás hangulata. Értem és becsülöm, hogy családi vállalkozás, de azoknak is járhat egy mosoly, akik nem a család ismerősei.
Ha ezt az apróságot lehet pótolni, akkor minden szempontból verhetetlen.
Az Egyelek+ nemcsak kerületi, de városi szinten is elüt a megszokott étkezdéktől. Egyszerűen azért a párszáz plusz forintért éttermi minőségű ételt ehetünk ebédre, a munkából kiugorva.
Újpest legjobbja, pont.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló

Egyelek + (Modern Étkezde) további értékelései

2017.04.02egyedül
Az Egyelek+ egy viszonylag újabb keletű, fiatalos, főleg street food-ban utazó önkiszolgáló étterem az Árpád úton, Újpest-Központ és Újpest- Városkapu között kb. félúton. Nagyon jó értékeléseket, véleményeket olvastam róla, így nagyon megörültem, amikor véletlenül belefutottam. Őszintén szólva és...
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat