Megérte

Egyszarvú Unicorn Bistro & More BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest a térképen

Kiváló 2024. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. március 19.
Régóta tervben volt, hogy kipróbáljuk, és nem bántuk meg. A kiszolgálás nagyon kedves, profi volt. Az ételek frissek, és finomak voltak, laktató adagok (erre nem is számítottam)
A kiszolgálás gyors, de a másfél óra így is hamar elrepült.
Szép, tiszta étterem, ár-érték arányban, szerintem pont jó, éttermi hangulat, de megfizethető áron (van az utcában drágább étterem is.)
Biztosan visszamegyünk még :)
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/italEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - EgyébEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - BelsőEgyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Étel/ital

Egyszarvú Unicorn Bistro & More további értékelései

2024.04.21a párjával
Nos, az Unicornis úgy szuper, ahogy van! Persze, lehet, hogy mindenkinek mást jelent, láttam a pici lányokat, akik éppen a születésnapjukat tartották itt ma, nagy, rózsaszín tüllszoknyában, nekik egy saját életérzés, nekem meg a feleségemnek, idős, másfajta emberek, meg habos-babos rózsaszín...
2024.03.06családjával
Nagyon jól éreztük magunkat,finom ételek,tiszta környezet,egyedi dekor,kedves koszolgálás. Mindenkinek ajánlom,gyerekeknek kánaán. Biztos,hogy visszatérünk még
2024.03.05a párjával
A párommal jártam itt Valentin nap alkalmával. Nagyon meg voltam elégedve az ételekkel és a kiszolgálás minőségével egyaránt. Ajánlom mindenki számára az éttermet !
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel