Anna93

Anna93 adatlapja

Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Csokoholista  •  Tésztakedvelő  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő
Regisztráció2024.02.12
Utoljára itt2024.04.15

Kiváló 2024. március 19.barátokkal járt itt
Régóta tervben volt, hogy kipróbáljuk, és nem bántuk meg. A kiszolgálás nagyon kedves, profi volt. Az ételek frissek, és finomak voltak, laktató adagok (erre nem is számítottam)
A kiszolgálás gyors, de a másfél óra így is hamar elrepült. Szép, tiszta étterem, ár-érték arányban, szerintem pont jó, éttermi hangulat, de megfizethető áron (van az utcában drágább étterem is.
Felhasználó fényképei:
Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest - Egyszarvú Unicorn Bistro & More Budapest -
2024. február 12.barátokkal járt itt
Többször jártunk már itt, az ételek finomak és frissek. Az ételt kioskon keresztül is meg lehet rendelni, így lerövidült a várakozási idő.

Hangulatos, tiszta étterem, elérhető áron.
Felhasználó fényképei:
Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest -
2024. március 20.barátokkal járt itt
Többször is voltunk itt, ha az ember kínai kajára vágyik a környéken, akkor tökéletes, nagy adagok, szokásos "kínai" ízekkel. Frissek az ételek, a kiszolgálás kedves.
Mandarin Étterem Dabas -