3,5
gyorsétterem, ételbár

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Kis Éjjeli Bagoly Budapest vélemények

Szörnyű 2018. június 20.családjával járt itt
Az elviteles étel minősége pocsék.A mások által meghagyott köretet előszeretettel felszolgálják újra a következő vendégnek.A személyzet némelyik tagja rettenetesen b*nkó,lekezelő.Senkinek sem ajánlom ezt e helyet.
Szörnyű 2016. február 14.barátokkal járt itt
A konyha kritikán aluli, rossz ízű, zsíros ételek. A személyzet kifejezetten udvariatlan, faragatlan, akiknek a higiéniáját is megkérdőjelezném. Soha többet nem szeretnék ott enni. Még herpeszt is kaptam, ami a hanyag mosogatásból ered. Soha senkinek nem tudnám jó szívvel ajánlani a helyet, sőt ha megtudnám, hogy valaki be akar oda menni, akkor minden erőmmel lebeszélném.
Kiváló 2015. június 2.a párjával járt itt
Már 2X jártunk itt párommal. És degeszre ettük magunkat. :) Hatalmasak az adagok, és minden frissen készül. Mi először Hideg meggylevest ettünk ami isteni volt, másodiknak pedig mátrai borzast petrezselymes krumplival és uborka salátával. Zárásként jöhetett a nutellás palacsinta. Nagyon pozitív, hogy SZÉP kártyával is lehet fizetni.
Kis Éjjeli Bagoly Budapest - Külső képKis Éjjeli Bagoly Budapest - Belső
2015. április 13.a párjával járt itt
Többször jártunk már ebbe a falatozóval a Tescos vásárlásunkkal egybekötve. Nagy választék van náluk minden étel terén. Több fajta ételt ettünk már itt és egyikben sem csalódtunk. Több éve járunk ide, ezért nem is tudom ,hogy eddig miért feledkezetem el róluk. Az utóbbi alkalmaknál ettem pl.