Egy csipetnyi Spanyolország a belvárosban

El Asador de Pata Negra BudapestEl Asador de Pata Negra Budapest a térképen

Kiváló 2021. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2021. július 6.
Az étterem Budapest bevárosában, az Operaház és a Király utca között található, csendes helyen. A másik 2 Pata Negra étteremmel ellentétben ez nem tapas bár.
Nekem személy szerint az egyik kedvenc éttermem, és ennek több oka is van.
Az egyik, hogy nagyon finomak az ételek (és egyébként korrektek az adagok). Az étlapon egyébként a húsok, a halak, kagylók, rákok dominálnak.
A másik, hogy maga az étterem nagyon szép, elegáns, és tágas. Ha sokan vannak, akkor sem zsúfolt, nincsenek egymásba tolva az asztalok és a székek.
A személyzet hibátlan, mindenki kedves, udvarias és profi.
A borlapon spanyol tételeket találunk, mi főleg vörösöket ittunk a steak-hez, de érkezés után mindig iszunk egy pohár Cava-t is.
Az étterem tökéletes helyszín romantikus-, baráti- vagy céges vacsorához, de családi összejövetelhez is.
Mindenkinek szívből ajánlom!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
El Asador de Pata Negra Budapest - BelsőEl Asador de Pata Negra Budapest - Étel/italEl Asador de Pata Negra Budapest - Étel/italEl Asador de Pata Negra Budapest - Étel/italEl Asador de Pata Negra Budapest - Étel/italEl Asador de Pata Negra Budapest - Étel/italEl Asador de Pata Negra Budapest - Étel/italEl Asador de Pata Negra Budapest - Étel/ital

El Asador de Pata Negra további értékelései

2017.09.28barátokkal
A Pata Negra spanyol tapas bár harmadik, legfiatalabb egysége a Liszt Ferenc tér közelében. A három étterem közül talán ez a legelegánsabb. A kínálat hasonló itt is: érlelt sonka és sajtok, számtalan tapas zöldséggel, hússal, hallal, tenger gyümölcseivel, köretek, saláták, desszertek; mind...
Sungarden Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden
Aranyifjaké a SunGarden