Adelaide
Országjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság

Adelaide adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gasztrosznob
Regisztráció2020.07.01
Utoljára itt2024.03.28

Kiváló 2024. január 19.a párjával járt itt
A Gianni Annonihoz köthető márka tavaly nyitotta meg az Arany János utcai új egységét. A város tele van pizzériákkal, így joggal merül fel a kérdés a vendégben, hogy biztos kellett-e még egy, vagy, hogy ez miben lesz más, mint a többi?
Felhasználó fényképei:
Pizzabar Pomodoro Budapest - Pizzabar Pomodoro Budapest - Pizzabar Pomodoro Budapest - Pizzabar Pomodoro Budapest - Pizzabar Pomodoro Budapest - Pizzabar Pomodoro Budapest - Pizzabar Pomodoro Budapest -
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 16.családjával járt itt
A "fény forradalma" című kiállításra sikerült még az utolsó hétvégén időt szakítanunk. Megérte, többségében kifejezetten érdekes fényinstallációkat láttunk a kb. 1,5 óra alatt, amíg körbejártuk. Az egyes installációk mellé elhelyezett információs táblák elméletileg segítettek volna megérteni a műveket, de számomra/számunkra túlbonyolítottak és erősen túlszaturáltak voltak néhol.
Felhasználó fényképei:
Light Art Museum Budapest - Light Art Museum Budapest - Light Art Museum Budapest - Light Art Museum Budapest - Light Art Museum Budapest - Light Art Museum Budapest - Light Art Museum Budapest - Light Art Museum Budapest -
Kiváló 2023. június 6.a párjával járt itt
Az Olimpia Park és a Jászai Mari tér között botlottam bele az Ohana kávézóba. A hely dizájnja hangulatos, manírmentes, és régen tapasztaltam ennyire kedves kiszolgálást. A specialty kávék mellett sós és édes falatokat is el lehet itt fogyasztani, illetve kapszulás- és szemes kávét, valamint kávé kiegészítőket is lehet akár ott helyben, akár a webshopjukban is vásárolni.
Ohana - The Coffee Family Budapest - Ohana - The Coffee Family Budapest -