El Rapido Grill & Bar Budapest

El Rapido Grill & Bar Budapest
El Rapido Grill & Bar BudapestEl Rapido Grill & Bar Budapest
El Rapido Grill & Bar BudapestEl Rapido Grill & Bar Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

El Rapido Grill & Bar Budapest vélemények

2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
2019. május 7.egyedül járt itt
Mai végállomásom vacsora szempontjából itt adódott. Igazából mentem végig a Kazinczyn és azt néztem, hogy hol van kevés vendég, hol van több hely. . . most itt volt. Amúgy sincs ellenemre a mexikói kaja. A kiszolgálás szelíden közömbös, de nem barátságtalan. Kissé szakadt körkörösen minden, a mexikói tájjellegű rekvizitumok keverednek a romkocsma fílinggel.
El Rapido Grill & Bar Budapest - BelsőEl Rapido Grill & Bar Budapest - BelsőEl Rapido Grill & Bar Budapest - BelsőEl Rapido Grill & Bar Budapest - Étel/italEl Rapido Grill & Bar Budapest - Étel/italEl Rapido Grill & Bar Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 29.a párjával járt itt
A helyről csak pozitív dolgokat tudok mondani. Nagyon kedvesek a srácok és nagyon finom dolgokat csinálnak. A burrito isteni. Rengeteg étel közül lehet választani, tuti, hogy találsz az ízlésednek megfelelőt.
A hely hangulata nagyon fura. Rengeteg csillár van, leginkább a nosztalgikus, régi módi dolgok dominálnak. Pesti árakhoz képest nem drága és egy adag bőven elég.