Jól eltalált egzotikus fogás

Eldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok BudapestEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest a térképen

2018. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 10.
A 4-es metróépítés környékén megújított Rákóczi téri piaccsarnokban csupán néhány étkezési lehetőség található ezek közül a legszínvonalasabb az Eldorádó. Amúgy minden kajálós hely egy körletbe van csoportosítva, mellettük van egy kifőzde, szemben pedig a lángosos.
Bár a környezet abszolút piaci, minden nagyon "fapados", de a konyha újító szemléletű, kreatív, különleges ízpárosításokkal is szívesen kísérleteznek. Ár-érték arányban korrekt, de itt a piaci környezetben ez a drágább étkezőhelyek közé tartozik.
Az adott napi menü a táblán olvasható. 2 féle leves, főzelék, 2 féle tészta, magyaros egytálételek (lecsó, paprikás krumpli), valami egzotikus, 2 féle desszert.
Sajnos a desszertekről már lecsúsztam (péntek kora délután), viszont a főételek között egy nagyon kedvemre valót találtam. Szilvás-ananászos curry pulykagolyókkal (kb. húsgombócok, csak kisebbek), illatos rizzsel (1990 Ft), pirított földimogyoróval. Kiadós adag, nagyon finom, karakteres fűszerezés, az én ízlésemnek egy kicsit ez már csípős volt. Kellett rá inni rendesen. Szóda és szörp is van.
A kiszolgálás kedves. Önkiszolgáló a pultnál. Evés helyben: magas kerek - kényelmetlen - bárasztaloknál.
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Eldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Étel/italEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső képEldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok Budapest - Külső kép

Eldorádó - Rákóczi téri Vásárcsarnok további értékelései

2019.05.02egyedül
Ma kb. 15 órakor, tehát úgy ebédidő végeztével bukkantam a helyre. Nem ide készültem, de ma ezt találtam. Elég kihalt már ilyenkor a csarnok. Szimpatikus a közvetlen környezet, ez vonzott oda. Van valami sajátságos piachangulata, meg még valami más is. A kínálat az nem piaci, próbál a...
2018.09.23egyedül
Az Eldorádó egy remek kis piaci étkezde, amire a Magyar Konyha Top10-es decemberi kiadványa hívta fel a figyelmem. Ők egyébként nem is tudták, hogy szerepeltek benne. Valami jó kis szendvicset ettem, amihez ipari tortillát és rukkolasalátát adtak. Lett volna még pár étel, amit szívesen...
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények