Fehérvári Mexikó

Elvio Mexico - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestElvio Mexico - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest a térképen

Átlagos 2022. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. január 17.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Talán egy hete történt... A Fehérvári úti vásárcsarnokban van, ami állandó és van, ami változik. Ez az Elvio egy viszonylag új színfolt, érdemes egy próbát tenni vele. Koradélután, azt nem állítom, hogy kirobbanó lelkesedéssel fogadtak, pedig egy vevő sem volt arrafelé rajtam kívül. De nem is voltak barátságtalanok a pultban. Hát akkor beállok maradékevőnek, az ételtárlókban az étel már szépen megfogyott, láthatóan volt is itt forgalom. Az evőeszközök a tartókból a nyelükkel kifelé állnak, példaértékű, a Fehérvári úti piac több büféjében gyomorforgató módon ez sokszor fordítva van, minden koszoskezű beletúr a villák fogai közé, te meg azzal eszel később. De ez itt nagyon rendben volt, csak dicsérni lehet. Úgy ránézésre chilis babot kértem rizzsel, egyáltalán nem volt rossz, meg különösebben jó sem, ilyen kukoricás-babos darálthúst a legtöbb háztartásban készítenek, itt egy árnyalattal főtlenebb volt a bab, kicsit összetapadt a rizs, meg egy kicsit hideg is volt az egész, de azért nekiültem, száz rosszabbat is ettem már ennél, nem bántam meg, hogy itt ebédeltem egy erősen imbolygó padon, pár halomba rakott piszkos tálca árnyékában. De azért valami kiugró mexikói gasztroélményem sem volt, inkább amolyan kifőzdei kaland. Italt nem kapsz, csak a szomszédban, a hely egyáltalán nem drága, az adag nem túl sok, de nem is kevés.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Elvio Mexico - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső képElvio Mexico - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - EgyébElvio Mexico - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italElvio Mexico - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italElvio Mexico - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italElvio Mexico - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallap
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok