Elvis Burger Retro Diner Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Elvis Burger Retro Diner Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2018. augusztus 7.egyedül járt itt
Erről a burgerezőről több pozitív véleményt olvastam, igaz, nem ezen az oldalon, így a nagy bevásárlást összekötöttem egy gyors vacsorával. Újpest 10 emeletes lakótelepi negyedében a víztorony közelében található a bódésoron, egy jelentéktelen kis büfé. Főleg elvitelre vásárolnak itt, elég hosszú a nyitva tartás és barátságos az árfekvés.
Elvis Burger Retro Diner Budapest - BelsőElvis Burger Retro Diner Budapest - BelsőElvis Burger Retro Diner Budapest - BelsőElvis Burger Retro Diner Budapest - BelsőElvis Burger Retro Diner Budapest - Étlap/itallapElvis Burger Retro Diner Budapest - BelsőElvis Burger Retro Diner Budapest - Étel/italElvis Burger Retro Diner Budapest - Étel/ital